Girlanda střapcová 5 m
Kód produktu: W020210
Slevová skupina: A
Girlanda papírová střapcová vícebarevná 5 m
Podobné produkty
Popis produktu
Girlanda papírová střapcová vícebarevná 5 mParametry produktu
| Kód produktu | W020210 |
| Ean produktu | 8590331943104 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08883 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

