Guma mazací
Kód produktu: W011577
Slevová skupina: A
nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu.
Podobné produkty
Popis produktu
nezbytná pomůcka a základ výbavy každého malého školáka. Je vždy po ruce, ať už na stole nebo v penálu.Parametry produktu
| Kód produktu | W011577 |
| Ean produktu | 8590331927227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.2 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 32 ks |
| Kusů v displayi: | 32 ks |
| Objem kartonu: | 0.02976 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 32 |
| Balení velké: | 768 |
| Země původu: | CN |

