Guma mazací Barevná
Kód produktu: W033435
Slevová skupina: A
Guma mazací barevná. 36ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací barevná. 36ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W033435 |
| Ean produktu | 8590331973590 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.7 cm |
| Délka balení: | 12.5 cm |
| Šířka balení: | 13.5 cm |
| Výška balení: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.03869 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 2160 |
| Země původu: | CN |

