Házecí bomba 29 cm
Kód produktu: W047531
Slevová skupina: A
Házecí bomba. Délka 29 cm. Akustický zvuk píšťalky. 2 varianty - modrá, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Házecí bomba. Délka 29 cm. Akustický zvuk píšťalky. 2 varianty - modrá, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W047531 |
| Ean produktu | 8590331016419 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11290 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

