Házecí disk látkový 20 cm
Kód produktu: W057454
Slevová skupina: A
- Novinka
Házecí disk látkový. Průměr 20 cm. 3 varianty - obličej, rybka, tučňák.
Podobné produkty
Popis produktu
Házecí disk látkový. Průměr 20 cm. 3 varianty - obličej, rybka, tučňák.Parametry produktu
| Kód produktu | W057454 |
| Ean produktu | 8590331047932 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.3 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.27564 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

