Houpací kruh 60 cm černá
Kód produktu: W105248
Slevová skupina: B
- Výprodej
Houpací kruh v elegantním černém provedení je ideální pro relaxaci, lenošení ale i aktivní zábavu. Díky kulatému a pohodlnému tvaru si můžete ...
Podobné produkty
Popis produktu
Houpací kruh v elegantním černém provedení je ideální pro relaxaci, lenošení ale i aktivní zábavu. Díky kulatému a pohodlnému tvaru si můžete houpání vychutnat v sedě i v leže. Nosnost: 100 Kg Velikost: 60 cmParametry produktu
| Kód produktu | W105248 |
| Ean produktu | 8590331052486 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.8 kg |
| Délka výrobku: | 62.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 62.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 63.0 cm |
| Výška balení: | 62.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09226 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

