Housenka skládací chrastící
Kód produktu: W038894
Slevová skupina: A
Housenka skládací chrastící. Složená za 6 dílků.
Podobné produkty
Popis produktu
Housenka skládací chrastící. Složená za 6 dílků.Parametry produktu
| Kód produktu | W038894 |
| Ean produktu | 8590331991518 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04179 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

