Produkt byl přidán do oblíbených
Hrací kostka 12 stran 8x10 cm
Kód produktu: W057689
Slevová skupina: A
- Novinka
Hrací kostka 12 stran. Rozměr 8x10 cm. 12 ks display box.
Podobné produkty
Popis produktu
Hrací kostka 12 stran. Rozměr 8x10 cm. 12 ks display box.Parametry produktu
| Kód produktu | W057689 |
| Ean produktu | 8590331049202 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 27.5 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 16.5 cm |
| Délka kartonu: | 57.5 cm |
| Šířka kartonu: | 50.5 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.17132 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

