Intex 56825EU Nafukovací kruh
Kód produktu: W156825
Slevová skupina: A
- Novinka
Je sedátko do vody s držadly, držáky na pití a opěrkou na záda. V robustním nafukovacím křesle River Run s průměrem 135 cm se nemusíte bát o ...
Podobné produkty
Ke stažení (2)
Popis produktu
Je sedátko do vody s držadly, držáky na pití a opěrkou na záda. V robustním nafukovacím křesle River Run s průměrem 135 cm se nemusíte bát o nedostatek pohodlí. Mřížkovaná vsadka na podlaze pro zchlazení, integrované opěradlo, 2 držáky na nápoje, 2 vzduchové komory a vinyl o tloušťce 0,45 mm nabízejí spoustu luxusu a příjemně strávených hodin. Vyrobeno z kvalitního vinylu. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. výrobce INTEX barva červeno/bílo/černá materiál vinyl pevná držadla zabudovaná opěrka na záda dva držáky na pití dvě vzduchové komory Rozměry: průměr 135 cm, Nosnost: 100 kgParametry produktu
| Kód produktu | W156825 |
| Ean produktu | 6941057407432 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Doporučený věk: | adult |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.5 cm |
| Šířka kartonu: | 36.6 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07206 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

