Produkt byl přidán do oblíbených
Intex Dinosaurus nafukovací
Kód produktu: W046641
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Intex Dinosaurus nafukovací. rozměry: Brontosaurus: (2,62 m x 91 cm x 1,22 m) nafouknutý Triceratops: (1,78 m x 71 cm x 79 cm) nafouknutýParametry produktu
| Kód produktu | W046641 |
| Ean produktu | 6941057428918 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.1 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02649 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

