Jmenovky na dárky samolepící
Kód produktu: W887975
Slevová skupina: C
Nalepte na dárky od vás ozdobné samolepící jmenovky, aby si každý našel ten svůj dárek. Barvy samolepek - mix fialové a modré Obsah balení: 10 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Nalepte na dárky od vás ozdobné samolepící jmenovky, aby si každý našel ten svůj dárek. Barvy samolepek - mix fialové a modré Obsah balení: 10 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W887975 |
| Ean produktu | 8595603410377 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.2 kg |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 12.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49119900 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

