JD Kids John Deere - Traktor Johnny zmáčkni a jeď 15 cm
Kód produktu: W031154
Slevová skupina: D
JD Kids John Deere - Traktor Johnny zmáčkni a jeď. Velikost 15 cm. Traktor se natahuje zamáčknutím střechy. Po uvolnění se rozjede směrem vpřed.
Podobné produkty
Popis produktu
JD Kids John Deere - Traktor Johnny zmáčkni a jeď. Velikost 15 cm. Traktor se natahuje zamáčknutím střechy. Po uvolnění se rozjede směrem vpřed.Parametry produktu
| Kód produktu | W031154 |
| Ean produktu | 036881429258 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 18.4 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 20.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02626 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

