Produkt byl přidán do oblíbených
Kačenka 9 cm
Kód produktu: W101221
Slevová skupina: B
Gumová kačenka jer ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte. Vyrobeny z nejkvalitnějších ...
Podobné produkty
Popis produktu
Gumová kačenka jer ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte. Vyrobeny z nejkvalitnějších certifikovaných surovin neobsahující ftaláty, BPA, těžké kovy. Velikost: 9 cm Doporučený věk: 0+Parametry produktu
| Kód produktu | W101221 |
| Ean produktu | 8590331012213 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 21.0 cm |
| Výška balení: | 16.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.12494 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

