Kelímek na vodu
Kód produktu: W811487
Slevová skupina: A
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. Varianty: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. Varianty: žlutá, červená, modrá, zelená. Na vršku jsou čtyři prolisy na odkládání štětce. Výška: 8 cm Šířka: 7 cmParametry produktu
| Kód produktu | W811487 |
| Ean produktu | 8590331322534 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07163 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

