Sada štětců 1-6
Kód produktu: W831400
Slevová skupina: A
Sada štětců vel. 1-6 je vhodná pro malování velkých uměleckých děl nebo jen tak pro radost. Obsah balení: 6 kulatých štětců
Podobné produkty
Popis produktu
Sada štětců vel. 1-6 je vhodná pro malování velkých uměleckých děl nebo jen tak pro radost. Obsah balení: 6 kulatých štětcůParametry produktu
| Kód produktu | W831400 |
| Ean produktu | 8590331329595 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.5 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06076 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

