Kelímek na vodu výtvarný
Kód produktu: W811481
Slevová skupina: A
Výtvarný kelímek na vodu Barevné varianty - žlutá, zelená, modrá, červená
Podobné produkty
Popis produktu
Výtvarný kelímek na vodu Barevné varianty - žlutá, zelená, modrá, červenáParametry produktu
| Kód produktu | W811481 |
| Ean produktu | 8590331311712 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13592 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

