Kelímek na vodu výtvarný
Kód produktu: W811482
Slevová skupina: A
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. Barevné varianty - žlutá, zelená, červená, modrá
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. Barevné varianty - žlutá, zelená, červená, modráParametry produktu
| Kód produktu | W811482 |
| Ean produktu | 8590331311729 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.15477 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

