Razítko
Kód produktu: W889168
Slevová skupina: A
Samotisknoutcí razítka se zvířátky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády malují! Na předním obalu je vždy vyobrazeno určené zvířátko. 60 ks v display boxu
Podobné produkty
Popis produktu
Samotisknoutcí razítka se zvířátky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády malují! Na předním obalu je vždy vyobrazeno určené zvířátko. 60 ks v display boxuParametry produktu
| Kód produktu | W889168 |
| Ean produktu | 8590331228201 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.7 cm |
| Šířka výrobku: | 2.7 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 60 ks |
| Kusů v displayi: | 60 ks |
| Objem kartonu: | 0.08850 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

