Korekční páska 7m (5mm)
Kód produktu: W882028
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Korekční barva 7 m (5 mm) • Barevné varianty - modrá, bílá, červenáParametry produktu
| Kód produktu | W882028 |
| Ean produktu | 8590331267552 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05765 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

