Korekční pero 8 ml
Kód produktu: W832000
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Korekční pero s náplní 8 ml • jemný kovový hrot • plastový dobře uchopitelný obalParametry produktu
| Kód produktu | W832000 |
| Ean produktu | 8590331329656 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 13.0 cm |
| Šířka balení: | 13.5 cm |
| Výška balení: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.3 cm |
| Šířka kartonu: | 31.2 cm |
| Výška kartonu: | 41.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.03923 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

