Produkt byl přidán do oblíbených
Králík opakující s efekty 12 cm
Kód produktu: W057379
Slevová skupina: A
- Novinka
Pes opakující s efekty. Rozměry 11,8x6,3x13,7 cm. Světelné a zvukové efekty. 2xAAA (1.5V) baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na zadní straně. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pes opakující s efekty. Rozměry 11,8x6,3x13,7 cm. Světelné a zvukové efekty. 2xAAA (1.5V) baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na zadní straně. Dotykem čela (horní části hlavy) nebo krátkým stiskem srdíčka - světelné a zvukové efekty. Dlouhý stisk srdíčka - opakuje, co říkám.Parametry produktu
| Kód produktu | W057379 |
| Ean produktu | 8590331046348 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 12.6 cm |
| Šířka výrobku: | 6.8 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.5 cm |
| Šířka kartonu: | 41.5 cm |
| Výška kartonu: | 80.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19754 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

