Kreativní set lepení 18x25 cm - MIX
Kód produktu: W033510
Slevová skupina: A
- Novinka
Kreativní set lepení o velikosti 18x25 cm. Mix motivů
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set lepení o velikosti 18x25 cm. Mix motivůParametry produktu
| Kód produktu | W033510 |
| Ean produktu | 8590331974313 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08748 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

