Omalovánka puzzle
Kód produktu: W891901
Slevová skupina: A
Balení = 3 puzzle k vymalování Rozměry balení = 43x14 cm Různé motivy
Podobné produkty
Popis produktu
Balení = 3 puzzle k vymalování Rozměry balení = 43x14 cm Různé motivyParametry produktu
| Kód produktu | W891901 |
| Ean produktu | 8590331318360 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04158 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

