Kreativní set obraz s kamínky papoušek 17,5x17,5 cm
Kód produktu: W050834
Slevová skupina: A
Kreativní set obraz s kamínky papoušek. Velikost 17,5x17,5x1,5 cm. Obsha balení - miska na kamínky, pero na nabírání a umísťování kamínků, kamínky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set obraz s kamínky papoušek. Velikost 17,5x17,5x1,5 cm. Obsha balení - miska na kamínky, pero na nabírání a umísťování kamínků, kamínky různých barev, vosk, rámeček. Postup: z obrázku sloupněte folii, špičku přiloženého pera přiložte na vosk, perem naberte kamínek, umístěte ho na obraz.Parametry produktu
| Kód produktu | W050834 |
| Ean produktu | 8590331032785 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.3 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.5 cm |
| Výška kartonu: | 88.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24192 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

