Kreativní set zábavné lepení 20x34 cm
Kód produktu: W026495
Slevová skupina: A
Kreativní set zábavné lepení o velikosti 20x34 cm. 2 různé obrázky v jednom balení. Mix obrázků.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set zábavné lepení o velikosti 20x34 cm. 2 různé obrázky v jednom balení. Mix obrázků.Parametry produktu
| Kód produktu | W026495 |
| Ean produktu | 8590331956807 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02967 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

