Produkt byl přidán do oblíbených
Lampion 20cm měsíc a hvězdy na baterie
Kód produktu: W888461
Slevová skupina: A
Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu.Parametry produktu
| Kód produktu | W888461 |
| Ean produktu | 8590331282609 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10197 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

