Lampion pul-up 15 cm
Kód produktu: W888583
Slevová skupina: A
Lampion pul - up o velikosti 15 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion pul - up o velikosti 15 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W888583 |
| Ean produktu | 8590331315383 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.0 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Délka kartonu: | 58.5 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.09846 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

