Lampion válec 16 cm Kvítí
Kód produktu: W039039
Slevová skupina: A
Lampion válec 16 cm Kvítí. 6 motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion válec 16 cm Kvítí. 6 motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W039039 |
| Ean produktu | 8590331992690 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

