Lžička silikon-dřevo New Baby karamelová 14cm
Kód produktu: W049138
Slevová skupina: C
"Dětská lžička z řady New Baby Trendy spojuje moderní design s praktičností. Kombinace dřevěné rukojeti s elegantním gravírováním loga značky a ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Dětská lžička z řady New Baby Trendy spojuje moderní design s praktičností. Kombinace dřevěné rukojeti s elegantním gravírováním loga značky a nejkvalitnějšího silikonu bez BPA zaručuje bezpečnost a komfort při krmení vašeho miminka. Lžička o délce 14 cm je vhodná pro děti již od útlého věku a díky použitému materiálu je nejen zcela bezpečná, ale také velmi příjemná na dotek. Silikonová část je jemná k citlivým dětským dásním, zatímco ergonomická dřevěná rukojeť padne skvěle do ruky. Součástí bParametry produktu
| Kód produktu | W049138 |
| Ean produktu | 8596164158968 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

