Malířské plátno kulaté průměr 30 cm
Kód produktu: W034062
Slevová skupina: A
Malířské plátno kulaté o průměru 30 cm Gramáž: 280g/m2
Podobné produkty
Popis produktu
Malířské plátno kulaté o průměru 30 cm Gramáž: 280g/m2Parametry produktu
| Kód produktu | W034062 |
| Ean produktu | 8590331976416 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07603 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 40 |
| Země původu: | CN |

