Produkt byl přidán do oblíbených
Modelovací hmota Zubní ordinace - Český obal
Kód produktu: W007752
Slevová skupina: A
Zahraj si na zubaře a podívej se pacientovi na zoubek! Vymodeluj nové zoubky, rovnátka nebo vyvrtej kaz pomocí elektrické zubní vrtačky! Při hře se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si na zubaře a podívej se pacientovi na zoubek! Vymodeluj nové zoubky, rovnátka nebo vyvrtej kaz pomocí elektrické zubní vrtačky! Při hře se také naučíš jak správně čistit zoubky. Obsah balení: (český obal) 6 modelovacích barev zubařské nástroje model úst a forma vrtačka (2xAA baterie nejsou součástí) Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W007752 |
| Ean produktu | 8590331919369 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 x AA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.3 cm |
| Šířka kartonu: | 38.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04991 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

