Pískací polštářek - Krtek
Kód produktu: W170601
Slevová skupina: B
Pískací polštářek z bezpečného materiálu pro nejmenší s motivem oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Polštářek děti zaujme svou barevností a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pískací polštářek z bezpečného materiálu pro nejmenší s motivem oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Polštářek děti zaujme svou barevností a pískáním, miminko může hračku bez problémů okusovat a ulevit tak při bolestech dásní při růstu prvních zoubků.Parametry produktu
| Kód produktu | W170601 |
| Ean produktu | 8590331706013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 13.5 cm |
| Šířka balení: | 20.5 cm |
| Výška balení: | 21.5 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.5 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09009 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

