Nálepky 25,5x31 cm svítící ve tmě Dinosauři
Kód produktu: W026525
Slevová skupina: A
Nálepky o velikosti balení 25,5x31 cm svítící ve tmě - Dinosauři 2 druhy a různé barevné provedení
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky o velikosti balení 25,5x31 cm svítící ve tmě - Dinosauři 2 druhy a různé barevné provedeníParametry produktu
| Kód produktu | W026525 |
| Ean produktu | 8590331957101 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 55.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07425 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

