Nálepky 19x10,5 cm 3D VÁNOCE
Kód produktu: W042507
Slevová skupina: A
Nálepky o velikosti 19x10,5 cm 3D VÁNOCE.
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky o velikosti 19x10,5 cm 3D VÁNOCE.Parametry produktu
| Kód produktu | W042507 |
| Ean produktu | 8590331997770 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 24.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

