Náramek se srdíčkem
Kód produktu: W057623
Slevová skupina: A
- Novinka
Náramek se srdíčkem. Display box - 12 ks. 4 varianty - růžová, modrá, červená, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Náramek se srdíčkem. Display box - 12 ks. 4 varianty - růžová, modrá, červená, žlutá.Parametry produktu
| Kód produktu | W057623 |
| Ean produktu | 8590331045938 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 6.5 cm |
| Délka kartonu: | 59.5 cm |
| Šířka kartonu: | 40.5 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.07591 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

