Nebulous Stars Kouzelné ozdoby
Kód produktu: W281319
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvoř si kouzelné ozdoby na okna tvého pokoje! Záleží jen na tobě jak dekorace bude vypadat, fantazii se meze nekladou!Parametry produktu
| Kód produktu | W281319 |
| Ean produktu | 694704110174 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.3 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka balení: | 32.5 cm |
| Šířka balení: | 21.5 cm |
| Výška balení: | 16.5 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.5 cm |
| Výška kartonu: | 45.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 8 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

