Nebulous Stars Náramky přátelství Coralia set
Kód produktu: W021586
Slevová skupina: D
Nebulous Stars Náramky přátelství Coralia. Set na výrobu náramků přátelství. Obrázkový návod na 3 vzory náramků v balení. Obsah balení - bavlnky 7 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Náramky přátelství Coralia. Set na výrobu náramků přátelství. Obrázkový návod na 3 vzory náramků v balení. Obsah balení - bavlnky 7 barev, 18 přívěšků, 18 korálků, 6 epoxidových samolepek, 60 kroužků, 6 sponek, příběh, návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W021586 |
| Ean produktu | 694704111171 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.2 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08894 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

