Nebulous Stars Šaty pro mořskou pannu Nenuphia
Kód produktu: W030788
Slevová skupina: D
Nebulous Stars Šaty pro mořskou pannu Nenuphia. Obsah balení - stojánek z lepenky pro Nenuphii, 25 papírových šablon, 360 papírových lastur a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Šaty pro mořskou pannu Nenuphia. Obsah balení - stojánek z lepenky pro Nenuphii, 25 papírových šablon, 360 papírových lastur a květů, 4 archy s razítky, lepidlo, kamínky, 10 ozdobných připínáčků, stuha, aplikátor drahokamového pera, návod. Display box - 6 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W030788 |
| Ean produktu | 694704114721 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.9 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.05250 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

