Notes spirála linkovaný 15x21 cm, 80 stran
Kód produktu: W026483
Slevová skupina: A
Notes chlupatý o velikosti 15x21 cm Obličej. 80 linkovaných stran.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes chlupatý o velikosti 15x21 cm Obličej. 80 linkovaných stran.Parametry produktu
| Kód produktu | W026483 |
| Ean produktu | 8590331956685 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 36.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08850 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

