Notes spirála linkovaný 19x14,8 cm, 60 stran Smajlík
Kód produktu: W033531
Slevová skupina: A
Notes spirála linkovaný 19x14,8 cm, 60 stran Smajlík 4 barevná provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála linkovaný 19x14,8 cm, 60 stran Smajlík 4 barevná provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W033531 |
| Ean produktu | 8590331974511 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 14.8 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05635 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

