Notes 18,5x25,5 cm, 34 bílých linkovaných stran - Zodiac
Kód produktu: W019878
Slevová skupina: A
- Výprodej
Notes linkovaný o velikosti 18,5x25,5cm. 34 bílých linkovaných stran. 12 znamení zvěrokruhu.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes linkovaný o velikosti 18,5x25,5cm. 34 bílých linkovaných stran. 12 znamení zvěrokruhu.Parametry produktu
| Kód produktu | W019878 |
| Ean produktu | 8590331942367 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.6 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04368 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 168 |
| Země původu: | CN |

