Notes spirála linkovaný 9x14 cm, 60 stran - MIX
Kód produktu: W019379
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 9x14 cm MIX. 60 linkovaných stran. Různé barevné provedení
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 9x14 cm MIX. 60 linkovaných stran. Různé barevné provedeníParametry produktu
| Kód produktu | W019379 |
| Ean produktu | 8590331941131 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07425 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

