Notes 7x10 cm 60 stran + bludiště - jednorožec
Kód produktu: W017811
Slevová skupina: A
Notes 60 stran 7x10 cm s jednorožcem a bludištěm. Dostaň kuličky doprostřed bludiště.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes 60 stran 7x10 cm s jednorožcem a bludištěm. Dostaň kuličky doprostřed bludiště.Parametry produktu
| Kód produktu | W017811 |
| Ean produktu | 8590331939428 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06840 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 320 |
| Země původu: | CN |

