Notes spirála linkovaný 14,5x20,5 cm, 80 stran - MIX
Kód produktu: W019374
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 14,5x20,5 cm. 80 linkovaných stran. 8 různých designů.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 14,5x20,5 cm. 80 linkovaných stran. 8 různých designů.Parametry produktu
| Kód produktu | W019374 |
| Ean produktu | 8590331941087 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03402 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

