Notes spirála linkovaný 11,5x14,5 cm, 50 stran - MIX
Kód produktu: W019376
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 11,5x14,5 cm Mix. 50 linkovaných stran. 12 různých motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 11,5x14,5 cm Mix. 50 linkovaných stran. 12 různých motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W019376 |
| Ean produktu | 8590331941100 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05198 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

