Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - obličej
Kód produktu: W016854
Slevová skupina: A
Ořezávátko na dvě tužky o velikosti 4x4x3,7 cm se zásobníkem. 4 barevné provedení. 24 ks v tubě.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na dvě tužky o velikosti 4x4x3,7 cm se zásobníkem. 4 barevné provedení. 24 ks v tubě.Parametry produktu
| Kód produktu | W016854 |
| Ean produktu | 8590331937646 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.7 cm |
| Délka balení: | 14.0 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.18948 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 2400 |
| Země původu: | CN |

