Ořezávátko na jednu tužku se zásobníkem - 4 barvy
Kód produktu: W016841
Slevová skupina: A
Ořezávátko na jednu tužku se zásobníkem. 4 barevné provedení vršku. 24 kusů v tubě.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na jednu tužku se zásobníkem. 4 barevné provedení vršku. 24 kusů v tubě.Parametry produktu
| Kód produktu | W016841 |
| Ean produktu | 8681248720633 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 11.0 cm |
| Šířka balení: | 11.0 cm |
| Výška balení: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.08340 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 1440 |
| Země původu: | CN |

