Párty kloboučky KOČKA 15 cm, 6 ks
Kód produktu: W039242
Slevová skupina: A
- Výprodej
Párty kloboučky KOČKA 15 cm. Balení obsahuje 6 ks kloboučků.
Podobné produkty
Popis produktu
Párty kloboučky KOČKA 15 cm. Balení obsahuje 6 ks kloboučků.Parametry produktu
| Kód produktu | W039242 |
| Ean produktu | 8590331993499 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.5 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

