Kluzák Klaun 57x33x5 cm
Kód produktu: W520608
Slevová skupina: C
Užijte si v zimě spoustu zábavy s platovým kluzákem. Jednomístný kluzák s výborným skluzem a madlem. Kluzák, navrženo pro malé sportovce, oblíbený ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užijte si v zimě spoustu zábavy s platovým kluzákem. Jednomístný kluzák s výborným skluzem a madlem. Kluzák, navrženo pro malé sportovce, oblíbený design veselého klauna, nejširší plocha sedáku. Dítě vybavte pevnou obuví, rukavicemi a přilbou. Maximální nosnost 50 kg. Rozměry výrobku 33 x 57 x 5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W520608 |
| Ean produktu | 8595096943055 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 57.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04800 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 40 |
| Země původu: | CZ |

