Síťka na chytání hmyzu set 80,5 cm
Kód produktu: W047668
Slevová skupina: A
Síťka na chytání hmyzu set. Velikost 80,5 cm. Rozměry síťky 80,5x26x2,5 cm. 3 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Síťka na chytání hmyzu set. Velikost 80,5 cm. Rozměry síťky 80,5x26x2,5 cm. 3 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W047668 |
| Ean produktu | 8590331012824 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 81.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17555 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

